POZNAJMY SIĘ

Jestem Marta!
Jestem fotografem lifestylowym działającym w Hiszpanii, na magicznej wyspie Majorce. Chętnie wykonam sesję w Waszym ulubionym miejscu - jeżdżę po całej wyspie i znam mnóstwo pięknych fotograficznie zakątków wyspy w różnym klimacie. A jeśli nie macie samochodu, znajdziemy coś fajnego w okolicach Waszego hotelu :-) To, co mnie najbardziej porusza, to ludzie! To Ty! Twoje emocje! Twoje momenty! To one wszystkie TWORZĄ CIEBIE... To one tworzą prawdziwe życie.. " Kochamy - ponieważ miłość to jedyna prawdziwa przygoda".

Jeśli tylko potrafisz poczuć te emocje i wibracje, którymi obdarza nas życie każdego dnia, jeśli potrafisz dać się ponieść miłości i poczuć tę magię, która nas otacza z każdej strony, to nie mogę już się doczekać, żeby Cię spotkać!

Kliknij, aby zobaczyć FAQ dotyczące sesji

Moja filozofia

życiowa i fotograficzna

W życiu - tak na codzień - jestem marzycielką, myślicielką, poszukiwaczką... I właśnie takie są moje zdjęcia - tworzę je dla marzycieli, poszukiwaczy, romantyków, kochanków.. oraz dla wszystkich ludzi, którzy od życia oczekują czegoś więcej.. i tych, którzy także w codzienności chcą odnaleźć magię... Po to tu jestem - aby opowiedzieć Twoją historię, aby pokazać i udokumentować każdy piękny moment Twojego życia. Lubię prawdziwość - ona jest najbardziej magiczna! Witaj w moim magicznym świecie.

MOIMI ZDJĘCIAMI OPOWIADAM TĘ ZWYKŁĄ-NIEZWYKŁĄ CODZIENNOŚĆ - PRAWDZIWE ŻYCIE, PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ I PRAWDZIWE UCZUCIA - CZYLI TO, CO INSPIRUJE MNIE KAŻDEGO DNIA. WYSTARCZY ŻE BĘDZIESZ SOBĄ... RESZTA TO MOJE ZADANIE.

Bez względu na to, czy jesteś świeżo zaręczony, czy po ślubie, a może to wszystko dopiero przed Tobą? A może jesteś mamą, która właśnie doświadcza uroków i trosk macierzyństwa? Twoja miłość i Twoje życie są moją największą inspiracją. Jeśli tylko potrafisz poczuć te emocje i wibracje, którymi obdarza nas życie każdego dnia, jeśli potrafisz dać się ponieść miłości i poczuć tę magię, która nas otacza z każdej strony, to nie mogę już się doczekać, żeby Cię spotkać!

TO JEST TWOJA HISTORIA.

Codziennie ją tworzysz. Każdy dzień to nowa szansa, nowe chwile, nowe przeżycia. Każdy cenny moment, każdy piękny obraz, można uchwycić i zachować na zawsze.. Chcę doświadczyć Twoich chwil, Twoich momentów! Chcę się z Tobą śmiać, poczuć Twoją radość.. ale też te bardziej skrywane uczucia. Smutek, tęsknota... Kocham życie! Wszystkie jego elementy! Więc moja fotografia to coś więcej niż tylko zatrzymanie chwili.. to styl życia, to patrzenie na świat poprzez kadry, to głowa pełna marzeń, to miłość do życia, którą chcę Was zarazić.

Marzenia są na wyciągnięcie ręki! Sięgaj po nie! Bądź szalony! Odważny! Ograniczenia są tylko w głowie! Wskakuj do morza i poczuj na ramionach krople chłodnej wody! Wędruj przez łąki, wyjdź przed dom obejrzeć wschód słońca, wypowiadaj życzenia do księżyca albo jedź po prostu przed siebie.... Zamknij oczy...poczuj wiatr we włosach i promienie słońca na policzkach.. poczuj piękno życia! ono jest także w tej codzienności. W tych zwykłych-niezwykłych momentach. Nasza pamięć jest taka ulotna.. To, co dzisiaj jest dla nas codzienną rutyną, kiedyś będzie tęsknym wspomnieniem... Chcę, abyście dzięki moim zdjęciom, wspominali swoje małe i wielkie historie ze wzruszeniem i bijącym sercem.

Prywatnie zaś...  - jestem mamą dwójki wspaniałych dziaciaków: 11-letniego Czarusia i 5-letniej Adrianki. Dają mi mnóstwo radości na codzień, czasem odbierają resztki energii , lecz przede wszystkim - każdego dnia, gdy na nich patrzę, przypominają mi o tym, co w życiu jest najważniejsze! <3 Poza tym.. uwielbiam muzykę, która dostarcza mi mnóstwo poruszeń. Kocham żyć, kocham wspominać - jest tyle rzeczy, które poruszają mnie do głębi! Kocham wspaniałe podróże - takie prawdziwe, nie z pozycji hotelowego leżaka. Kocham smak codzienności i smak orientu, zapach przypraw i świeżych kwiatów, promienie porannego słońca w sypialni wpadające przez żaluzje, na zawsze zapamiętam spacer późnym popołudniem ulicami Stambułu i widok słońca chowającego się za dachami meczetów. Kocham słodki smak torta bezowego, kocham patrzeć na rybki, kocham senność gorącego letniego dnia, różowe balony i wiatraczki zaczepione przy wózkach dziecięcych. Chcę, aby moje zdjęcia pokazywały takie proste rzeczy, aby smakowały tym tortem bezowym, aby pachniały chwilą, która jest! Życie jest wspaniałe, otwieram na nie wszystkie moje zmysły i chłonę. Nie wyobrażam sobie, aby tego nie uwieczniać. Robienie zdjęć to moja największa pasja, bo pozwala zatrzymywać to, co przemija.. Nigdy nie kolekcjonowałam kolejnych aparatów na półce, ale od zawsze.. kolekcjonowałam wspomnienia.

CLOSE MENU