WASZE HISTORIE | BLOG

WITAJCIE

NA MOIM BLOGU

Tutaj znajdują się Wasze historie w całości. Ale zanim klikniecie wpis… zaparzcie sobie kawę.. usiądźcie wygodnie…  i włączcie ulubioną muzykę..  Gotowi?? Jeżeli chcecie zobaczyć, jak przykładowo mogłaby wyglądać Wasza sesja, wyszukajcie po prostu odpowiednią kategorię i obejrzyjcie wpisy.

October

8 stycznia, 2023 / Sesje rodzinne lifestyle

Jeden z tych dni, gdy morze wydaje się być jeszcze bardziej sielankowe niż zazwyczaj, a smak cytryn jest bardziej słodki niż kwaśny.. ...

ZOBACZ
Sesje na Majorce

Holding tight

31 sierpnia, 2021 / Sesje rodzinne lifestyle

Dzisiaj sesja ze wschodniej części Majorki - z okolic Sa Coma. To był dla mnie prawdziwy zaszczyt móc fotografować kogoś tak wyjątkowego - dla mnie autorytet w fotografii i jedno z nazwisk, które znałam od początku mojej przygody z fotografią. Wspaniali, kochani , zwariowani - tyle blasku od Was biło!!! Ja zawsze mówię, że rodziny, które do mnie trafiają, to jest moje największe szczęście. Tyle polotu i światełka wnieśliście mi tego dnia!!! Cudowna przygoda i niesamowite spotkanie, które właściwie wynikło całkiem na ostatnią chwilę.

ZOBACZ
Sesje na Majorce

Windy beach

3 listopada, 2021 / Sesje rodzinne lifestyle

Czy tylko słoneczna Mallorca jest piękna??? Sesja na Majorce może być piękna także w najbardziej pochmurny dzień. I choć wszyscy tak mocno pragniemy przecież słońca.. Ja kocham nad życie chmury, wiatr, wzburzone morze... tutaj tafla była gładziutka, zasłaniające słońce chmury ledwo widoczne.. a ja ubóstwiam klimat tej sesji. Spokój i energia. Zachmurzenie a tyle słońca.

ZOBACZ

Rainbow

13 marca, 2022 / Sesje rodzinne lifestyle

Tęcza na niebie. Wygłupy w piachu. Szaleństwo. Totalna spontaniczność. Zupełnie nieplanowana sesja! "Sometimes home is somebady's smile". Uśmiech dziecka rozjaśnia niebo jak słońce. Bądźcie spontaniczni, cieszcie się małymi rzeczami, nie zatraćcie nigdy w sobie dziecięcej radości. Brzmi jak frazesy, ale te właśnie rzeczy, dużo bardziej niż wszystkie inne, czynią życie piękniejszym!

ZOBACZ
CLOSE MENU